DWO Nopal se nachází v destinaci Puerto de la Cruz a nabízí sdílený lounge, terasu, bar a další služby a zařízení. Jen 300 metrů odtud je Pláž Playa El Muelle.
v
ver
Ze země
Rakousko
Vše bylo perfektni, jen hluk v nocnich hodinach byl dost neprijemny.
Hotel Best Semiramis stojí v Puerto de la Cruz, na útesu s výhledem na Atlantický oceán. Disponuje pokoji s balkónem, lázněmi a 2 venkovními bazény, které obklopují zahrady.
J
Jozef
Ze země
Česká republika
Lokalita a výhled z hotelu jsou naprosto unikátní. Hotel je trošku starší ale je znát že ho postupně renovují. V ubytování jsme měli zaplacenou polopenzi. Restaurace je moderní a nabízí panoramatický výhled na oceán. Jídlo v restauraci bylo chutné a výběr formou bufetu byl široký. Během pobytu jsme využili oba bazény. Navštívili jsme i fitness ale vybavení zde je docela staré a výběr strojů je omezený. V okolí hotelu jsou dostupné restaurace a bary a nakoupíte si zde i suvenýry. Hotel nenabízí parkování ale volného místa v okolí hotelu bylo dostatek. Z hotelu vede promenáda podél oceánu přímo do centra města. Celkově se nám pobyt v hotelu líbil a určitě bychom se vrátili znova.
Melia Costa Atlantis Tenerife has an ideal setting 50 metres from Martiánez Beach and the Lago Martiánez pool complex. This hotel features a spa and outdoor swimming pool, and free WiFi.
V
Veronika
Ze země
Česká republika
Dobrá poloha. V blízkosti je nádherný Loro Park. Snídaně byli celkem dobré, večeře byly spíše do objemu než do kvality, ale dalo se sem tam něco vybrat.
This property is located in the heart of scenic Puerto de la Cruz, right next to its bus station. The property offers a swimming pool. Free WiFi is provided in common areas. There's also a gym.
I
Iva
Ze země
Česká republika
Hotel má skvělou polohu. Blízko centra a blízko autobusového nádraží. Služby hotelu jsou velmi dobré, personál vstřícný.
Tento elegantní hotel se nachází jen pár metrů od krásné pláže Playa Jardín na ostrově Tenerife. Nabízí venkovní bazén, 2 restaurace a nádherný výhled na horu Teide a moře.
E
Eva
Ze země
Česká republika
Super ubytovani, velmi ciste, dobra poloha blizko centra, plazi i autobusoveho nadrazi, odkud jezdily spoje do vsech casti ostrova. Velmi mily personal a opravdu vynikajici jidlo. Pohodlne postele take velmi ocenujeme. Z terasy krasny vyhled na sopku i na ocean. Za nas neni co vytknout:)
Hotel Don Candido s venkovním bazénem se nachází na ostrově Tenerife, 5 minut jízdy od pláže Jardín. Nabízí sluneční terasu s výhledem na národní park Teide.
Tento hotel se nachází přímo v centru města, jen 2 minuty chůze od hlavního náměstí Plaza del Charco, a ve stínu hory Teide.
J
Jiří
Ze země
Česká republika
Jedná se o starší hotel, který prošel velmi levnou provizorní rekonstrukcí. Poměr cena výkon není špatný, asi nejlevnější soukromí pro pár v tomto městě. Je to velmi blízko k lokálním gastro podnikům, téměř v centru.
Na našich stránkách máme více než 70 milionů hodnocení od opravdových hostů, kteří se skutečně ubytovali.
Jak to funguje?
1
Prvním krokem je rezervace
Prvním krokem je rezervace
Hodnocení je možné napsat pouze po provedení rezervace. Jedině tak si můžeme být jisti, že naše hodnocení pocházejí od opravdových hostů.
2
Potom následuje pobyt
Potom následuje pobyt
Když se naši zákazníci ubytují, zjistí, jak jsou pokoje tiché, jak příjemný je personál a další věci.
3
A na konec hodnocení
A na konec hodnocení
Po skončení pobytu se s námi hosté podělí o svou zkušenost. My pak u každého hodnocení prověříme, jestli neobsahuje vulgární nebo diskriminující poznámky, a předtím, než je zveřejníme na naší stránce, ověříme jejich autenticitu.
Pokud jste rezervoval/a s námi a chcete napsat hodnocení, nejprve se prosím přihlaste.